پشتییانی سایت

پشتیبانی سایت و سئو سایت برای بهترین ماندن الزامی است.

سایت نیاز به نگهداری دارد و پشتیبانی سایت از طراحی سایت مهم تر می باشد. زمانی که طراحی وب سایت انجام گردید پس از آن نیروهای پشتیبانی وب سایت می بایست صحت عملکرد وب سایت را تضمین نمایند و در صورت بروز خطا در وب سایت مشکلات به وجود آماده را مرتفع نمایند. آنلاین بودن وب سایت هم به دامنه و هاستینگ وب سایت و هم به وب سایت طراحی شده بستگی دارد و در صورتی که مشکلی برای یکی از این موارد به وجود آید ممکن است سایت شما بارگذاری نگردد. بهتر است طراحی وب سایت خود و همچنین خدمات دامنه و هاست را به یک شرکت واگذار نمایید تا مسئولیت وب سایت بر عهده یک مجموعه باشد و در صورت بروز مشکل بتوانید مورد را از همان مجموعه پیگیری نمایید.

در صورتی که کار طراحی سایت و ثبت دامنه و هاستینگ خود را در شرکت های مختلف انجام دهید در موقع بروز خطا معمولا سرور خطا را از بابت وب سایت طراحی شده و طراح وب سایت خطا را از سمت سرور اعلام می نماید و در نتیجه در رفع عیب وب سایت سر در گم خواهید شد و بنابراین بهتر است شرکت طراح سایت و همچنین ارائه دهنده خدمات دامنه و هاست شما یک شرکت باشد.

پشتیبانی وب سایت های طراحی شده معمولا به صورت سالیانه می باشد که در سال های آینده نیز قابل تمدید می باشد و در طول مدت پشتیبانی سایت شرکت طراح و پشتیبان وب سایت در صورت بروز خطا مشکلات وب سایت را بر طرف می نماید. تغییرات جزو خدمات پشتیبانی نبوده است و در صورتی که در مدت زمان پشتیبانی نیاز به تغییراتی در وب سایت بود برای اعمال تغییرات در وب سایت هزینه جداگانه در نظر گرفته می شود.

قبل از واگذاری پروژه طراحی سایت خود به یک شرکت طراحی سایت حتما از نحوه پشتیبانی شرکت اطلاع حاصل نمایید و کیفیت پشتیبانی شرکت را از سایت های قبلی طراحی شده شرکت جویا شوید و بهتر است شرکتی را انتخاب نمایید تا از اعتبار بالایی برخوردار باشد. اعتبار یک شرکت طراحی وب سایت به سابقه شرکت، تعداد پروژه های انجام شده و همچنین کیفیت پروژه های انجام شده مربوط می باشد.